Hotel GRAND Žilina / * * *

Official reservation system

Enter code

Change conditions

Aromatický kúpeľ v prívatnej sólo vírivke 20min.

Aromatický kúpeľ v prívatnej sólo vírivke 20min.

Rezervácie prijímame na emailovej adrese: recepcia@hotelgrand.sk alebo na tel. čísle: 0903 814 418 Je len na vás akú arómu si vyberiete: Eukalyptový kúpeľ Melónovo uhorkový kúpeľ Jazmínový kúpeľ Romance Levanduľový kúpeľ Kokosovo – mangový kúpeľ Polynézsky kúpeľ

Aromaterapia – voňavá terapia tela aj dušeVedeli ste o tom, že vône blahodárne prispievajú nášmu organizmu? Vôňa v spojení s masážnym kúpeľom v horúcej vode (horúcou vodou a masážnou vaňou) je výborná kombinácia pre naše telo, dušu aj myseľ. Preto sme si pre Vás pripravili novinku – AROMATERAPICKÝ KÚPEĽ v hydromasážnej vani! Vône, ktoré sme vybrali obsahujú aj vitamíny, minerály a výťažok z Aloe Vera. Aromaterapický kúpeľ v hydromasážnej vani uvoľní vaše telo po náročnom dni a tiež priaznivo prispeje k vašej psychickej a duševnej pohode. Preto neváhajte prísť vyskúšať! Veď ako sa hovorí, lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. 

Vôňa zas prispeje k vašej psychickej a duševnej pohode a zároveň vďaka masážnym tryskám dochádza k hĺbkovej relaxácii kĺbov a svalov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu. 


Hotel GRAND Žilina /

Sládkovičova 1,
010 01 Žilina, SK

Hotel Grand is situated in a car-free zone right in the historic centre of Zilina. It offers a modern spa area and free Wi-Fi in the entire hotel. All rooms have an en-suite bathroom and a cable TV. Some rooms are air-conditioned and feature a spa bathtub. Apart from comfortable rooms, luxury Wellness Center guests can enjoy, international cuisine and Slovak specialities served in the Brasserie style restaurant. The cafe on the ground floor offers a wide range of drinks. A variety of small shops and restaurants, cafés and bars with terraces can be found near the Hotel Grand.

Hotel Grand in Zilina has a tradition dating from 1910. In this year the hotel opened its doors for the first time for guests. In 2004 the hotel undergone major renovation works such as reconstruction and the repair of the exterior of the building to meet the needs of demanding guests.

Attractions and facilities

  • Sauna
  • Sports field
  • Internet in room
  • Pets accepted
  • Restaurant
  • SPA
  • Wedding Events
  • Conferences
  • Monitored parking

Check-in

From 14:00

Check-out

By 11:00

Children’s policy

Children up to 5 yrs. stay free on existing beds.

Pet policy

Pets are accepted. Additional charges may apply.

Parking

Car park is extra paid - no advance space reservation is possible.

Accepted payment methods

Visa
Visa Electron
MasterCard
Maestro
American Express