Bristol**** Art & Medical Spa * * * *

Système de réservations en ligne officiel

Entrez votre code

Modifiez les conditions

PAKIET DAY SPA RELAKSACYJNY

PAKIET DAY SPA RELAKSACYJNY

220
- masaż relaksacyjny świecą lub czekoladą (30 min) - masaż twarzy - kąpiel kosmetyczna SPA z lampką wina (20 min)

 

- masaż relaksacyjny świecą lub czekoladą (30 min)

- masaż twarzy

- kąpiel kosmetyczna SPA z lampką wina (20 min)

 

Bristol**** Art & Medical Spa

ul.1 Maja 1,
28-100 Busko-Zdrój, PL

Hotel BRISTOL ART&MEDICAL SPA to połączenie LUKSUSOWEGO 4**** GWIAZDKOWEGO HOTELU, z najlepszymi cechami NOWOCZESNEGO UZDROWISKA SANATORYJNEGO, z pełną bazą zabiegów leczniczych ORAZ STREFĄ SPA & WELLNESS.

Uzdrowiskowy Busko-Zdrój położony jest w województwie świętokrzyskim, słynie z wykorzystania leczniczych wód siarkowych oraz jodkowo-bromkowych i borowiny. Nasz hotel i SANATORIUM BRISTOL położony jest w CENTRUM BUSKA-ZDROJU, w sąsiedztwie ogrodu łazienkowskiego.

UZDROWISKO i ogród są jednymi z NAJSTARSZYCH W POLSCE. Oficjalne otwarcie Sanatorium Bristol miało miejsce 1 czerwca 1836 roku (uzdrowisko ma więc już ponad 170 LETNIĄ TRADYCJĘ).                                    

Sam historyczny budynek Bristol wzniesiono pod koniec XIX wieku. Od niemal stu lat, od początku swego istnienia obiekt identyfikowany jest z działalnością uzdrowiskową i sanatoryjną.

WILLA BRISTOL jest wpisana do REJESTRU ZABYTKÓW nieruchomych Buska -Zdrój, dlatego podczas prac remontowych zabytkowej części naszego hotelu zostały uwzględnione wszystkie wytyczne konserwatora zabytków, tak by zachować unikalny charakter obiektu.

Uzyskaliśmy efekt harmonijnego połączenia secesyjnej willi z nowoczesną architekturą, optymalne zestawienie funkcji hotelowej i restauracyjnej z balneologią i rekreacją.

Zabytkowy przedwojenny budynek został odrestaurowany i połączony z nowo wybudowaną, na potrzeby pomieszczeń sanatorium i medical SPA & Wellness, częścią.

Postanowiliśmy zachować nazwę sanatorium - BRISTOL uzupełniając ją o: ART, SPA i Medical. Obecna nazwa w pełni oddaje kierunek naszych działań - noclegi w luksusowym hotelu, wypoczynek w hotelowym SPA i Wellness oraz pełna rehabilitacja w uzdrowiskowym sanatorium.

W naszym hotelu znajdzie się 71 komfortowych, klimatyzowanych pokoi. UZDROWISKO I SPA TO 42 GABINETY ZABIEGOWE, BASEN. Oprócz tego hotel Bristol to restauracja, stylowa kawiarnia, souvenir shop, salon kominkowy z biblioteką, WINIARNIA I PALARNIA CYGAR, sala konferencyjna, parking podziemny, oraz wyjątkowy taras w koronach drzew.

Attractions and facilities

  • Gym
  • Pool
  • Sauna
  • Internet in room
  • Restaurant
  • SPA
  • Conferences
  • Monitored parking
  • Fitness
  • Underground garage

Arrivée

de 15:00

Départ

à 12:00

Conditions du séjour d'enfants

Enfants jusqu'à lâge de 3 hébergement gratuit sur le lit des parents.

Animaux

Animaux ne sont pas acceptés.

Parking

Parking gratuit pour tous les clients de l'hôtel - réservation n'est pas exigée

Cartes de paiement acceptées dans l'établissement

Visa
Visa Electron
MasterCard
Maestro
American Express
Switch
Solo
Discover
Delta
Diners