Hotel GRAND Žilina / * * *

Oficjalny system rezerwacji online

Wpisz kod

Zmień warunki

Aromatický kúpeľ v prívatnej sólo vírivke 20min.

Aromatický kúpeľ v prívatnej sólo vírivke 20min.

Rezervácie prijímame na emailovej adrese: recepcia@hotelgrand.sk alebo na tel. čísle: 0903 814 418 Je len na vás akú arómu si vyberiete: Eukalyptový kúpeľ Melónovo uhorkový kúpeľ Jazmínový kúpeľ Romance Levanduľový kúpeľ Kokosovo – mangový kúpeľ Polynézsky kúpeľ

Aromaterapia – voňavá terapia tela aj dušeVedeli ste o tom, že vône blahodárne prispievajú nášmu organizmu? Vôňa v spojení s masážnym kúpeľom v horúcej vode (horúcou vodou a masážnou vaňou) je výborná kombinácia pre naše telo, dušu aj myseľ. Preto sme si pre Vás pripravili novinku – AROMATERAPICKÝ KÚPEĽ v hydromasážnej vani! Vône, ktoré sme vybrali obsahujú aj vitamíny, minerály a výťažok z Aloe Vera. Aromaterapický kúpeľ v hydromasážnej vani uvoľní vaše telo po náročnom dni a tiež priaznivo prispeje k vašej psychickej a duševnej pohode. Preto neváhajte prísť vyskúšať! Veď ako sa hovorí, lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. 

Vôňa zas prispeje k vašej psychickej a duševnej pohode a zároveň vďaka masážnym tryskám dochádza k hĺbkovej relaxácii kĺbov a svalov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu. 


Hotel GRAND Žilina /

Sládkovičova 1,
010 01 Žilina, SK

Hotel Grand znajduje się w strefie wyłączonej z ruchu kołowego, w zabytkowym centrum Żyliny. Oferuje nowoczesne centrum odnowy biologicznej oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach hotelu. Pokoje posiadają łazienki oraz telewizję kablową. Niektóre z nich są wyposażone w jacuzzi i klimatyzację. W restauracji serwowane są specjały kuchni słowackiej oraz międzynarodowej. Kawiarnia na parterze oferuje szeroki wybór drinków. W okolicy Grand znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni i barów z tarasami.

Hotel Grand w Żylinie ma tradycję, która sięga roku 1910. Wtedy hotel został otwarty dla pierwszych gości. Dziś jest to już ponad 100 lat. W 2004 roku hotel został odnowiony. Przebudowa i remont budynku spełniły potrzeby wymagających gości.

Atrakcje i udogodnienia

  • Sauna
  • Boisko
  • Internet w pokoju
  • Zwierzęta akceptowane
  • Restauracja
  • SPA
  • Organizacja wesel
  • Konferencje
  • Monitorowany parking

Przyjazd

Od 14:00

Wyjazd

Do 11:00

Warunki pobytu dzieci

Dzieci w wieku do lat 5 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.

Zwierzęta

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Parking

Parking dodatkowo płatny - bez rezerwacji miejsca

Akceptowane w obiekcie karty płatnicze

Visa
Visa Electron
MasterCard
Maestro
American Express